TV, kto tam bol?

Všetky príspevky ktoré ste nevedeli zaradiť
Užívateľov profilový obrázok
Sanko2
Polyrhachis dives
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Marca 2013, 15:40
Kontaktovať užívateľa:

Re: TV, kto tam bol?

Príspevok od užívateľa Sanko2 » Nedeľa, 18. Mája 2014, 20:22

lukas napísal:Nepôjde to, po rozhovore z pánom redaktorom a z rodičmi...
a co ti pan redaktor povedal :D :D :D ???

Messorus
SuperModerátor
Dátum registrácie: Sobota, 26. Decembra 2009, 19:16
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Messorus » Nedeľa, 18. Mája 2014, 21:39

Sanko, ako mozes si mysliet ze to je neviemake jednoduche ze to das na Youtube, ok je tam vela reportazi atd, ale predsa len nech posluchne redaktora lebo pri dnesnych zakonoch o autorskych pravach by som neriskoval... Da to na net, a problem bude mat nielen Lukas ale aj redaktor... Uz som bol s mravcami 2x v telke, viem o com hovorim ;)

Sanko2
Polyrhachis dives
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Marca 2013, 15:40
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sanko2 » Pondelok, 19. Mája 2014, 12:22

ved ako mne je to jedno ja to vidiet nemusim len som chcel vediet ako sa rozhodol a co mu povedal ten redaktor ze preco nie...ja ho isto netlacim do toho aby to zverejnil...vsade som pisal aby sa o tom dohodli doma a nie ze to musi niekde zavesit...ja jeho rozhodnuie respektujem a ani ho presvedciam aby ho zmenil...takze klidek a snad aspon napisat co mu povedal redaktor moze ... ci nie???

ale zjavne ste z tych TV dobre zblbnuty...no co vymyvanie mozgov robi svoje :)
a messorus prepac ale nic vies o com hovoris...len papagajujes to co ti natrepal reporter a mas plne gate...autorsky zakon si si ani nepozrel...
a ani tak zlozite to nie je...lebo inac by na yuotube nebolo xy serialov, reportazi, koncertov a neviem coho vsetkeho... :roll: :roll:

a opakujem ja som ho do nicoho netlacil len sa pytam ako sa rozhodol a co mu povedat teda ten reporter...ak je toto tak strasny problem tak potom sorry!

Tititos
Camponotus fallax
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Marca 2013, 19:19

Príspevok od užívateľa Tititos » Streda, 21. Mája 2014, 23:06

Ak to nieje v tv archive stanice tak radsej by som to neuploadoval tak oficialne...
Camponotus herculeanus x3, Lasius niger x1, Lasius flavus x2, Lasius sp. x1, Formica fusca x1, Formica cunicularia x1, Myrmica sp. x3

Napísať odpoveď