Pravidlá fóra

Všetko ohladom stránok na serveroch mravce.info
Užívateľov profilový obrázok
Skippy666
Site Admin
Príspevky: 1875
Dátum registrácie: Sobota, 26. Decembra 2009, 18:28
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Pravidlá fóra

Príspevok od užívateľa Skippy666 » Štvrtok, 31. Decembra 2009, 16:09

§1
Je zakázané vkladať alebo prezentovať príspevky s rasistickou , pornografickou , warez , či inou spoločensky nevhodnou tématikou. Dané príspevky a témy budú cenzurované alebo úplne zmazané kompetentnými členmi fóra. Správca fóra neručí za príspevky vložené jeho návštevníkmi.

§2
Je zakázané vkladať cudzie fotografie,videá alebo iný obsah do príspevku fóra bez získania príslušných oprávnení od autora a samotného uvedenia zdroja či mena autora daného obsahu v príspevku. Toto pravidlo neplatí na videá typu "embed" (t.j. youtube , google video atď).

§3
Správca fóra si vyhradzuje právo mazať , upravovať či presúvať akékoľvek príspevky vložené návštevníkmi. To isté platí o profiloch návštevníkov.

§4
Správca fóra si vyhradzuje právo upravovať a mazať samotných návštevníkov fóra pri častých porušeniach pravidiel fóra alebo pri inom nevhodnom správaní.

§5
Je zakázané zakladať a používať viacero uživateľských účtov jednou osobou alebo tkzv. multiúčty. Pri zistení rovnakej totožnosti dvoch alebo viacerých účtov bude uživateľ upozornený a následne všetky účty až na jeden účet budú zmazané.

§6
Je zakázané akokoľvek zasahovať do štruktúry a vnútorných nastavení fóra. Pri prípadných technických a bezpečnostných problémoch je návštevník povinný ohlásíť chyby správcovi fóra.

Zamknuté